Men's & Women's

ЗМІ помітили Кім Чен Ина в супроводі екс-коханки

Лідера Північної Кореї Кім Чен Ина помітили в компанії з його колишньою коханою, 43-річною співачкою Хен Сон Воль, пише авторитетна британська газета Times. Стосунки з нею були припинені 15 років тому за наполяганням батька Кім Чен Іра.

Хен Сон Воль була помічена поряд з північнокорейським лідером в офіційних поїздках і на військовому параді, зазначено в матеріалі. За припущенням видання, вона взяла на себе деякі завдання, які виконувала молодша сестра Кім Чен Ина Кім Е Чжон.

При цьому дружина глави КНДР Лі Соль Чжу тривалий час не з’являється на публіці, нагадує видання. Востаннє її бачили на публіці 5 січня, коли вона пішла з чоловіком на новорічну виставу в театр у Пхеньяні.

У 2013 році західні ЗМІ повідомили про страту Хен Сон Воль. Тоді кількох популярних у цій країні артистів нібито заарештували, звинуватили в поширенні порнографії, судили і розстріляли з кулеметів.

Однак незабаром вона з’явилася на публіці, а її кар’єра пішла в гору. Навіть більше, через кілька років Хен Сон Воль увійшла до Центрального комітету Трудової партії Кореї.