Політика

Австрійський міністр пішла у відставку через звинувачення у плагіаті

Глава Міністерства праці, сім’ї та молоді Австрії Крістіне Ашбахер подала у відставку через звинувачення в плагіаті під час написання дисертації. Про це повідомило Австрійське агентство друку.

Відзначається, що справа про плагіат Ашбахер стала резонансною.

«Моя сім’я і я бачимо, що ЗМІ та політичні опоненти не дають мені провести справедливий процес перевірки та поспішно мене засуджують немислимим чином. <…> Із цієї причини я йду у відставку з моєї посади», — йдеться в заяві міністра.

За даними видання, звинувачення главі міністерства висунув незалежний експерт, який стверджує, що близько п’ятої частини дисертаційної роботи, написаної у травні 2020 року, Ашбахер скопійовано без вказівки конкретних посилань.

Крім того, фахівець заявив, що і дипломна робота міністра, датована 2006 роком, також містить плагіат і некоректні цитати та свідчить про недостатні знання німецької мови.

Нагадаємо, раніше дослідження показало, що докторська дисертація глави Міносвіти України Сергія Шкарлета на 87,4% складається із плагіату. При цьому експерти зі США, Чехії та Польщі підтвердили інформацію, а також знайшли плагіат ще у двох наукових працях міністра.

Однак через тиждень після оголошення результатів дослідження глава відомства заявив, що питання із плагіатом у його роботах закрито.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net