Прогрес

Microsoft створить цифрових клонів померлих людей

Корпорація Microsoft зареєструвала патент Creating a Conversational Chatbot of a Specific Person (Створення голосового чату бота на основі характеристик конкретної людини). Це означає, що в майбутньому IT-гігант зможе створювати цифрових клонів померли людей, повідомляється в Відомстві по патентах і товарних знаках США.

Працюючи над чат-ботом компанія буде збирати фотографії, зразки голосу, записи в соціальних мережах, електронні та рукописні листи про конкретну людину.

Завдяки отриманій інформації за допомогою технології машинного навчання, штучного інтелекту та нейронних мереж бот зможе відтворювати всі деталі, властиві померлій людині.

Також фахівці Microsoft зможуть створити зовнішність людини в двомірному і тривимірному форматі. Зазначається, що людина, якої вже немає в живих, зможе надсилати свої фото.

Раніше повідомлялося, що сервери Microsoft будуть зберігатися під водою. Це рішення було прийнято в результаті вдалого експерименту, який розпочався в 2018 році, коли Microsoft занурила цілий центр обробки даних на дно Шотландського моря. Ідея повністю себе виправдала.

До цього ми писали, що Microsoft уклав партнерство з компанією Ілона Маска. IT-гігант буде співпрацювати зі SpaceX. Разом вони думають створити хмарну мережу на основі космічних супутників.