ГоловнеСвіт

На інавгурації Байдена забезпечувати безпеку будуть 20 тисяч військових

У день інавгурації Джо Байдена охороняти Капітолій і Вашингтон будуть більш як 20 тисяч нацгвардійців. Про це повідомляє The Washington Post.

«Я думаю, що десь більше 20 тисяч членів Національної гвардії будуть тут, на площі округу Колумбія», — сказав в.о. начальника Поліції округу Колумбія Роберт Дж. Конте III.

У той же час співробітник Міністерства оборони США на умовах анонімності повідомив виданню, що посадові особи Пентагону все ще працюють над планами з надання додаткової підтримки безпеки в день інавгурації. Переговори з міськими і федеральними чиновниками про остаточну кількість бійців Національної гвардії, яких буде відправлено до Вашингтона, все ще знаходяться на умовній стадії.

На цей момент офіційні особи заявляють, що до вихідних у Вашингтоні буде 10 тисяч військових. При цьому сили Нацгвардії в Капітолії і його околицях будуть озброєні, а інші бійці будуть беззбройними.

Крім того, Міноборони намагається розробити адекватний план надання допомоги Нацгвардії під час інавгурації і уникнути повторення спроби штурму Капітолія. Зараз Капітолій оточений військами, вони також знаходяться всередині будівлі.

Нагадаємо, що на знайдених біля Капітолія бомбах були таймери. У день заворушень правоохоронці виявили пікап з 11 вибуховими пристроями і вогнепальною зброєю, припаркований неподалік від Капітолія.