Соціум

Підліток з Африки зайцем перелетів в іншу країну на колесі літака

Підліток з Кенії перелетів з Англії в Нідерланди зайцем на колесі авіалайнера і дивом вижив. Про це повідомляє Mirror.

Повідомляється, що підлітка виявили співробітники нідерландського аеропорту. Він був відразу доставлений до лікарні у важкому стані через переохолодження. Фахівці вважають, що йому неймовірно пощастило, тому що спроби здійснити політ на нижній частині шасі зазвичай закінчуються смертю від переохолодження або падінням з літака під час польоту.

Особа мандрівника поки що не встановлена. У поліції схиляються до версії, що підліток заліз у літак в Кенії. Саме звідти борт здійснив рейс до Туреччини, після чого вирушив до Лондона. Експерти виключили ймовірність того, що підліток міг забратися в літак у Британії.

Після інциденту поліція Нідерландів розпочала розслідування. Передбачається, що ця спроба перебратися в Європу могла бути не єдиною.

Нагадаємо, що в минулому році кількість польотів в Україні скоротилася вдвічі. Внутрішні польоти в минулому році впали на 31,5%, міжнародні — на 57,7%, а транзитні — на 63,2%.

Також повідомлялося, що новий український лоукостер анонсував перші рейси. Bees Airline навесні почне здійснювати чартерні рейси до Кенії. Квитки будуть доступні для придбання турів.