Соціум

У Британії блогерам заборонили використовувати б’юті-фільтри

У Великій Британії блогерам заборонили використовувати б’юті-фільтри. Нові правила в першу чергу стосуються тих, хто співпрацює з косметичними компаніями і модними брендами. Тепер вони не зможуть ретушувати рекламні знімки, щоб не вводити користувачів в оману. Таке правило ввело Управління з стандартів реклами Великої Британії (ASA). Про це повідомляє ВВС News.

Так ASA відреагувало на кампанію #filterdrop — заклик до блогерів позначати відретушовані фото і не вводити людей в оману з приводу ефективності б’юті-засобів.

ASA вивчили рекламні відео брендів Skinny TanLtd і Tanologist Tan, що рекламують продукти для автозасмаги, і постановили, що при створенні роликів був застосований фільтр, який «приводив до помилкового сприйняття і перебільшував ефект, якого допоміг досягти продукт».

Нове правило стосується і самих косметичних брендів.

Реклама, що порушує ці правила, буде видалена і заборонена до повторного показу, що може завдати шкоди репутації рекламодавцю і блогеру.

Нагадаємо, в Житомирській області правоохоронці викрили та затримали групу осіб, яка створювала відеоблог зі сценами побоїв, знущань і продавала цю продукцію.