Прогрес

Вчені створили карту з можливими місцями проживання невідомих тварин

Дослідники з Єльського університету створили карту Землі з місцями, де можуть мешкати невідомі види тварин. Про це повідомляє Science Alert.

«За мінімальними підрахунками, наразі науці відомо тільки 13-18% усіх істот. Якщо не працювати над збереженнями невідкритих видів, вони можуть зникнути до того, як про них дізнаються», — стверджують вчені.

Дана карта допоможе визначити місцезнаходження деяких живих істот, але разом з цим, виявити всі види повністю не вдасться.

Великі тварини не мають великої кількості родичів, а ось дрібні, які мешкають у недоступних місцях, можуть бути значно поширенішими, ніж передбачається.

«Наука схильна до відкриття «очевидного» спочатку, а «приховане» — з часом. Нам потрібно більше інструментів для систематизування», — зазначає еколог Маріо Моура.

Таким чином, земноводні і рептилії, швидше за все, мають безліч невідомих видів хребетних.

Дослідники припускають, що найбільша кількість невідомих видів тварин мешкає в Індонезії, Бразилії, Колумбії і на Мадагаскарі. Крім цього, близько половини невідомих людству живих істот, імовірно, знаходиться в тропічних широколистяних лісах.

Для того, щоб їх знайти, потрібно відкрити пошуки рослин, а також морських тварин.