Men's & Women's

Є припущення як може виглядати новий Mitsubishi Pajero

Шанувальник позашляховика Mitsubishi Pajero пофантазував на тему того, як може виглядати наступне покоління легендарного автомобіля. І проект у нього вийшов дуже реалістичним, інформує Ukr.Media.

Всім автолюбителям відомі три могутні позашляховики Mitsubishi Pajero, Mercedes-Benz G-Class і Land Rover Defender. Нині на ринку доступний тільки лише «німець». Незабаром компанію йому складе оновлений Defender наступного покоління. А що ж з японським автомобілем? Після виходу в серпні прощальної версії Final Edition, доступної лише для внутрішнього ринку Японії, позашляховик ймовірно знімуть з виробництва.

Проте віддані шанувальники не хочуть миритися з ситуацією. Свою версію наступника нинішнього Pajero запропонував Інох Габріель Гонсалес. На перший погляд рендери виглядають комічно і дуже нереалістично. Але при більш детальному розгляді можна розпізнати правильні пропорції та досить високу деталізацію зображення. Наприклад, незграбний силует нагадує поточну модель, хоч і злегка модернізовану.

Автор рендерів пояснює такий хід сучасними трендами в дизайні, а саме коли світлодіодні ходові вогні розташовані вище основних фар. Насправді це більше нагадує пародію на сучасні тенденції. Автовиробники зазвичай намагаються маскувати основні фари головного світла під, наприклад, протитуманки. На віртуальному ж Pajero ті навпаки виставлені напоказ в квадратних блоках вище рівня колісних арок.

Найбільше вразило оформлення корми. Великі бумеранги світлодіодних ліхтарів на широких дверцятах багажника підкреслюють брутальність автомобіля. Те ж можна сказати й про здвоєні прямокутні дула вихлопної системи по краях бампера, які натякають, ніби під капотом живе мотор V8.

Про наміри Mitsubishi випускати наступника нинішнього Pajero поки нічого невідомо, як і про можливі терміни закінчення виробництва.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net