Здоров’я

Дієтологи розповіли, які масла допомагають схуднути в області живота

На думку фахівців, вживання даних видів олій допомагає швидше схуднути в області живота.

У публікації видання Express американські дієтологи розповіли про те, що накопичення вісцерального жиру, тобто, жиру в зоні живота і талії найчастіше асоціюється з вживанням великої кількості насичених жирів, джерелами яких виявляються червоне м’ясо і продукти з переробленого м’яса, сир, вершкове масло, а також різноманітний фастфуд, інформує Ukr.Media.

При цьому, констатують експерти, «відносно високий вміст мононенасичених і поліненасичених жирів у раціоні зменшує накопичення вісцерального жиру».

Дієтологи розповіли, які масла забезпечують організм корисними видами жирних кислот, які допомагають схуднути в області живота.

«Для приготування їжу рекомендуємо використовувати соняшникову, оливкову і рапсову олії. Від пальмової та кокосової олій слід відмовитися», — наводиться у статті думка фахівців.

Зазначимо, що, говорячи про корисні олії, дієтологи мають на увазі нерафіновані олії — у рафінованих після обробки не залишається корисних речовин в потрібній кількості. Крім того, експерти рекомендують вживати в їжу олії, які не піддаються нагріванню. У процесі смаження у оліях утворюються молекули, здатні викликати несприятливі зміни в клітинних структурах.

Також, додали дослідники, для зменшення жиру на животі корисні жирна риба, горіхи, зелень, овочі, несолодкі фрукти та натуральні кисломолочні продукти.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net