Здоров’я

Дієтологи розповіли, за допомогою яких солодощів можна швидко схуднути без шкоди для здоров’я

Фахівці повідомляють, що твердження щодо схуднення за допомогою солодощів це зовсім не нонсенс. Адже мова йде не про цукерки та торти, а про натуральний продукт.

Велика кількість всіляких дієт вимагає не тільки неабиякої сили волі, але і загрожує небезпечними змінами в організмі. Тому вчені винаходять все нові та нові методи боротьби із зайвою вагою, інформує Ukr.Media.

Одним з таких способів схуднення, згідно з новим дослідженням, є вживання в їжу продуктів — спалювачів жиру, а саме меду. Кажуть, його потрібно додати в теплу воду і приймати отриманий напій щоранку.

По-перше, мед корисний хоча б тим, що він здатний замінити цукор, який, як відомо, завдає багато шкоди здоров’ю людини. Заміна цукру медом не впливає на смакові якості продуктів, при цьому рівень глюкози в крові зменшується.

По-друге, на думку фахівців, мед запобігає розвитку серцево-судинних захворювань. Відомо, що він сприяє швидкому розщепленню жирів, а отже, і зниженню ваги та навантаженню на серце. Крім того, регулярне вживання меду в розумних кількостях призводить до нормалізації холестерину, а якщо поєднувати його з лимоном і імбиром, то мед стає ще і незамінним продуктом для підтримки імунітету.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net