Здоров’я

Два банани на день допоможуть вирішити купу проблем зі здоров’ям

Банани дуже корисні для здоров’я людини.

Банани — це справжні суперпродукти. У них повно всього і одразу: поживних речовин, вітамінів, натуральних цукрів, клітковини і найрізноманітніших корисних мінералів.

Лікарі кажуть, що якщо ви будете до кінця життя з’їдати по 2 банани на день, то зможете вирішити чи не всі свої проблеми зі здоров’ям, інформує Ukr.Media.

До речі, в США про це вже давно знають: тут це найпопулярніший фрукт. Американці з’їдають більше бананів, ніж наступних за популярністю фруктів (яблука і апельсини) разом узятих.

Ось головні переваги, які вони дають.

Енергія

З’їдайте банан або два перед тренуванням — і зможете зарядити себе енергією на годину-півтори.

Банани — це продукти з низьким глікемічним індексом: вони повільно перетравлюються, дають енергію і не містять «порожніх» вуглеводів. У них також повно вітамінів і клітковини, які додають витривалості організму. Також у них міститься калій, що допомагає запобігти м’язовим судомам.

Депресія

Ці фрукти дійсно можуть допомогти вам перемогти осінню хандру. Річ у тому, що в них у великій кількості міститься триптофан — речовина, яка необхідна нашому організму для синтезу серотоніну.

Останній являє собою нейромедіатор, який допомагає мозку розслабитися, заспокоїтися і відчути себе щасливим.

Кров’яний тиск

Банани допомагають знизити кров’яний тиск і ефективно захищають від інсультів і серцевих нападів. Це пояснюється тим, що в них мало натрію і багато калію, а для серця таке їх співвідношення має критично важливе значення.

Коли в кровоносних судинах утворюються бляшки, банани укупі з фізичними навантаженнями — найкращий спосіб від них позбутися.

Анемія

Людям, які страждають від анемії, банани допомагають отримати в необхідній кількості дієтичне залізо. Воно стимулює вироблення червоних кров’яних тілець і нормалізує рівень гемоглобіну.

Нерви

Коли ви відчуваєте себе надмірно втомленим або «вигорілим», з’їжте банан. Він допоможе на певний проміжок часу підняти рівень цукру в крові. Це дасть вам енергію.

Крім того, в бананах повно вітамінів групи В, які природним чином заспокоюють нервову систему і допомагають розслабитися.

Розлади шлунку

Якщо ви страждаєте від гастриту або виразки шлунку, то банани для вас — найбільш безпечна їжа. Болю від них не буде, тому що у цих фруктів дуже гладка і м’яка текстура. Вона рівномірно покриває слизову оболонку шлунку і захищає його від роздратування, впливу агресивних кислот.

А ще цей фрукт — відмінний терморегулятор. Якщо їсти його в спекотний день, то він допоможе охолонути (знижує температуру тіла). Взимку він допомагає нормалізувати температуру, яку підняв грип.

Кислотно-лужний баланс

Банани відмінно допомагають при печії і кислотному рефлюксі. Всього один банан може дати заспокійливий ефект при перших симптомах печії.

Є також багато інших дивовижних переваг, які дає цей фрукт. Просто візьміть кілька бананів наступного разу із собою на роботу. Це кращий спосіб перекусити між сніданком і обідом або обідом і вечерею. Вже через кілька днів ви почнете помічати, що життя стало змінюватися!

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net