Прогрес

Фахівці розповіли, як захистити зубну щітку від небезпечних бактерій

Чому не можна зберігати зубну щітку у ванній кімнаті? Більшість людей зберігає свою зубну щітку на поличці над раковиною, щоб вона завжди була в межах досяжності. При цьому багато хто забуває, що будь-яка ванна кімната заповнена хвороботворними мікробами. Коли людина зберігає там свою щітку, існує велика ймовірність того, що мікроби можуть потрапити на неї і в умовах постійної вологості почнуть активно розмножуватися. Але як захистити свою зубну щітку від небезпечних бактерій? І де її правильно зберігати?

Чому зубну щітку небезпечно зберігати у ванній кімнаті?

Деякі подумають, що для вирішення проблеми потрібно всього-на-всього прибрати зубну щітку подалі від крана і тоді можна ні про що не турбуватися. Але це припущення помилкове, тому що майже кожен куточок у ванній кімнаті заповнений мікробами і бактеріями. Навіть в повітрі міститься мільйони мікроорганізмів, які можуть спровокувати серйозні проблеми зі здоров’ям. Тому одне можна сказати напевно: тримати зубну щітку в такому приміщенні абсолютно не гігієнічно, інформує Ukr.Media.

Особливо небезпечно зберігати її в туалеті, тобто там, де є унітаз, оскільки так ми піддаємо її впливу туалетного шлейфу — аерозольної хмари мікроскопічних частинок, що поширюється в повітрі, коли ми змиваємо унітаз. Фахівці не можуть точно сказати, як далеко можуть розлітатися туалетні частинки, але в більшості випадків зубна щітка опиняється в небезпечній зоні. Головна проблема, до якої може призвести туалетний шлейф — харчове отруєння.

Де правильно зберігати зубну щітку?

Цей невід’ємний предмет гігієни порожнини рота потрібно завжди тримати там, де щіточка зможе висохнути між кожним її застосуванням. Тому ті, хто зберігає її в аптечці, повинен відразу перестати це робити. Ванна кімната — ще одне місце, яке мало підходить для її зберігання, оскільки це приміщення завжди погано провітрюється і відрізняється підвищеною вологістю. Найоптимальніший варіант зберігання зубної щітки — спальня. При цьому не забувайте змінювати її кожні 3 місяці і добре полоскати після кожного використання.