Прогрес

Google змінил логотип операційної системи Android

Вперше за п’ять років компанія змінила формат іконки і колірну палітру логотипу операційної системи.

Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android. Інформація про це з’явилася в блозі компанії.

Символом операційної системи, як і раніше, буде ілюстрація робота-андроїда, проте тепер на логотипі зображена лише його голова.

Також колір напису Android змінений з зеленого на чорний. Як вказали в компанії, зелений колір важко читати, особливо людям з порушеннями зору.

«Логотип часто зливається з іншими квітами, через що його важко побачити, тому ми придумали нову палітру, що поліпшує контраст», — йдеться в повідомленні Google.

Крім цього, розробники змінили назву нової версії операційної системи, назвавши її Android 10, хоча до цього там була буква Q.

Нагадаємо, за традицією компанії, буква в назві версії позначала якусь солодкість.

Так, Android L була пов’язана з льодяником (Lollipop), а Android K з шоколадом Kitkat, а остання версія операційної системи Android 9 була з приставкою Pie (пиріг).

Як пояснили в Google, від цього вирішили відмовитися, оскільки в світовому співтоваристві користувачам не завжди було зрозуміло, яка саме солодкість мається на увазі через мовні відмінності.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net