Соціум

Кілька порад, як зробити подорож автомобілем максимально комфортною

Як пережити тривалу дорожню подорож.

Подорож на машині — чудова пригода, але до певного моменту. Вас може заколисати, пісні, які ви слухаєте ось уже дві години, набридають, ви не знаходите зручної пози, щоб подрімати, та й взагалі чудова поїздка здатна обернутися жахом. Спеціально для такого випадку ми вирішили дати вам кілька порад про те, як краще організувати свою подорож, щоб уникнути неприємних моментів і отримати як можна більше задоволення, адже в поїздках на машині є своя романтика, яка може зробити це літо найкращим у вашому житті, інформує Ukr.Media.

Збираючи речі, не думайте тільки про одяг

При підготовці багажу подумайте не тільки про модні купальники і легкі сукні, які ви візьмете, снеках, що скрасять час у дорозі, але і про інші речі, важливі для гігієни і комфорту. Наприклад, вологі серветки — незамінні в машині. Аптечка — також дуже важлива річ, рідко хто думає про такий пересторог, тому, подумайте ви. У разі якої-небудь неприємності у вас під рукою повинно бути все необхідне, щоб запобігти травми, зараження або раптовій застуді. Зрозуміло, не варто готуватися до такої подорожі, як до апокаліпсиса, запасайтеся в межах розумного.

Створіть затишок

Враховуючи, що машина буде вашим будинком протягом якогось значного часу, ви можете внести елементи затишку, щоб відчувати себе більш комфортно і щасливо. Плед, подушки, можливо, навіть лавандовий освіжувач для повітря, він розслабляє, і незабаром ви забудете, що подорожуєте в коробці.

Скачайте корисні додатки

Карти і компаси — це нескінченно стильно, але самі розумієте, їх час минув. Щоб не заблукати або позбавити себе від нудних технічних моментів — де зупинитися, де поїсти, яку дорогу вибрати — запасіться необхідними додатками, які зроблять ваше життя простішим, а поїздку набагато веселішою.

Продумайте розваги

Зробіть перерву і відпочиньте від прослуховування улюбленої музики протягом багатьох годин. Таке заняття в дорозі рано чи пізно перестане надихати і стане причиною головного болю і подразнення. Якщо навушники для вас — незамінна річ в дорозі, то замініть музику, аудіокниги або підкасти, винесіть користь тривалого часу в машині. Якщо ви подорожуєте не з великою компанією або ж в машині багато місця з інших причин, то ваше дозвілля може бути організоване будь-яким способом: фільм на планшеті, справжня книга або навіть сон.

Не забувайте про перерви

Дорога — це справжнє випробовування для психіки і тіла, тому не забувайте, що ви — людина і вам потрібен відпочинок і комфорт. Невеликі зупинки під час шляху можуть вирішити проблему відсутності пристойних умов для існування. Ми радимо брати перерву через кожні 2 години або кожні 100 кілометрів. Виходячи з машини, не забудьте трохи розім’ятися, дайте крові знову долити до кінцівок. Потім перекусіть в якомусь пристойному місці, щоб знову відчути себе людиною, а не вічним мандрівником. Можна зупинитися на пікнік, якщо придорожні ресторанчики вас не вражають. Під час пікніка використовуйте продукти, які допоможуть вам зарядитися енергією: сендвічі з арахісовим маслом, наприклад.

Зберігайте настрій

Як би тяжко не було в дорозі, пам’ятайте, заради чого все це було затіяно, адже в дорожніх подорожах завжди є безліч чарівних моментів. Щоб вся компанія не впала духом, кожному потрібно зберігати настрій. Налаштуйтеся самі і підтримайте своїх друзів, адже позитивних моментів набагато більше, ніж негативних. Час, проведений з друзями, музика, дух свободи, що проноситься разом з вами по трасах і серпантинах, романтика вечірніх посиденьок на капоті і, врешті-решт, пункт призначення, в якому ви зможете відпочити від виснажливої їзди. Гарного відпочинку!

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net