Політика

Туск і Юнкер запросили Гончарука на зустріч

Європейські лідери привітали Гончарука з призначенням на посаду прем’єр-міністра і висловили надію на швидку зустріч.

Президенти Європейської комісії Жан-Клод Юнкер і Європейської ради Дональд Туск привітали Олексія Гончарука з призначенням на посаду прем’єр-міністра України. Про це йдеться в спільному листі, опублікованому на сайті Європейської Ради.

«Ми щиро вітаємо Вас із призначенням на посаду прем’єр-міністра України. Ваш уряд має сильний мандат і підтримку парламенту. Ми впевнені, що це підтримає ваші зусилля з проведення реформ, які очікують від громадян України», — йдеться в листі.

Юнкер і Туск запевнили, що ЄС продовжить підтримувати Україну на шляху реформ і очікує подальшу імплементацію Угоди про асоціацію України-ЄС та поглиблену зону про вільну торгівлю заради зближення бізнесу та громадян обох сторін.

Європейські лідери підкреслили, що прем’єр-міністр України може розраховувати на міцну підтримку з боку ЄС незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.

Відзначається також, що Євросоюз і надалі підтримуватиме мирне врегулювання конфлікту на сході України і не змінить політику невизнання анексії Криму Росією.

Юнкер і Туск також побажали Гончаруку успіхів і заявили, що чекають на зустріч з ним.

Раніше Гончарук назвав топ-п’ять завдань на посту прем’єра. Новий уряд має намір провести «повну інвентаризацію країни», і, зокрема, істотно зміцнити економіку та розвинути інфраструктуру.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net