Прогрес

У Берліні запустили мікроавтобус без водія

Розробники тестують міні-електроавтобус на самоуправлінні, який безкоштовно підвозить пасажирів.

Жителям Берліна пропонують протестувати електричний мікроавтобус на самоуправлінні, який у вигляді експерименту в п’ятницю, 16 серпня, запустили на одному з маршрутів у німецькій столиці, повідомляє DW.

Електричний автобус на шість місць курсує в берлінському районі Тегель між кінцевою зупинкою шостої лінії метро і набережною Тегельского озера, йдеться в прес-релізі берлінської транспортної компанії BVG.

Автобус рухається по заздалегідь складеному маршруту довжиною 1,2 кілометра. Він зупиняється на всіх чотирьох зупинках, завжди відчиняючи двері для входу і виходу. Швидкість руху не перевищує 15 кілометрів на годину.

Для поїздок не потрібно квитків. Серед пасажирів перебуває працівник супроводу, який спостерігає за поїздками і може втрутитися в разі проблемних ситуацій.

На підставі тестування, яке триватиме до кінця року, будуть зроблені висновки, як функціонує цей транспортний засіб, як його сенсори реагують на навколишнє середовище і погоду і як пасажири ставляться до безпілотних поїздок.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net