Здоров’я

5 порад для тих людей, які хочуть схуднути, вживаючи шоколад

Для схуднення треба вживати шоколад з розумом.

Дослідники Копенгагенського університету довели, що шоколад знижує тягу до солодкої, солоної і жирної їжі. Правда, це працює лише у тому разі, якщо ви вживаєте темний шоколад (тобто той, у складі якого наявні не менше 70 % какао). Також дослідження показують, що антиоксиданти, знайдені у какао-бобах, відомі як флавоноли, допомагають знизити кров’яний тиск і вдвічі збільшують здатність судин до відновлення. Флавоноли какао також зменшують ризик розвитку діабету. Звичайно, це не означає, що варто поглинати шоколадні цукерки у великій кількості, але кілька простих «солодких» правил, безумовно, варто засвоїти, інформує Ukr.Media.

Чим темніший шоколад, тим краще

Темний, менш оброблений шоколад, містить більше флавонолів, на відміну від інших сортів. Чим вищий відсоток какао, тим вищий антиоксидантний рівень і нижча кількість калорій, через те, що у такі сорти додають менше цукру і молока. А ось любителям білого шоколаду варто взяти до уваги, що він не містить ніяких флавонолів і є лише смаколиком.

Вибирайте правильні цукерки

Зрозуміло, у школадних цукерках багато цукру. Якщо ви не можете відмовити собі у цьому задоволенні, перейдіть на цукерки, що містять фрукти або горіхи. Такі батончики не лише містять флавоноли, але також багаті на залізо і корисні волокна, а деякі містять 5 або більше грамів волокон на порцію (це приблизно п’ята частина рекомендованої щоденної норми).

І все ж таки контролюйте обсяг порції!

Незалежно від того, якому шоколаду ви надаєте перевагу, варто контролювати його добове споживання, з точки зору калорій. Насправді, щоб наситити організм антиоксидантами, необхідна зовсім невелика кількість шоколаду — від 20 до 40 грамів на день (приблизно від 150 до 250 калорій). Якщо ви хочете скинути вагу, не перевищуйте норму і їжте не більше 20 г цих солодощів на день.

Додайте солі

Не можете жити без шоколаду? Не забувайте, що чорний шоколад відмінно почувається у якості інгредієнта не лише у десертах, але і у солоних стравах. Наприклад, деякі страви мексиканської кухні (такі, як соус Мол) готують зі спеціями, чилі і шоколадом. Чорний шоколад додають також до багатьох вегетаріанських страв, серед яких баклажанне рагу і хумус. Відмінна ідея для меню шоколадної дієти!

Живіть без стресу

Швейцарські вчені з’ясували, що темний шоколад знижує метаболічні ефекти стресу. Якщо ви перебуваєте у стані сильного стресу, щоденний прийом 40 грамів темного шоколаду протягом двох тижнів приведе рівень стресових гормонів до норми.

Джерело: UkrMedia

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net