Freestyle

Чому фахівці не рекомендують фарбувати волосся хною і які існують способи її змиття

Чому не варто фарбувати волосся хною.

Деякі жінки досі фарбують волосся хною, вважаючи, що таке фарбування не зашкодить структурі волосся, а навпаки, оздоровить його. Насправді це не відповідає дійсності. Є багато причин, за якими не варто фарбувати волосся хною, інформує Ukr.Media.

Причини

В одному маленькому пакетику хни міститься велика кількість важких металів. Без них волосся не зможе придбати рудий відтінок. Варто пам’ятати, що ці метали проникнуть в шкіру голови, а потім вони поширяться по всьому організму.
Після хни волосся стає більш сухим і ламким, хоча багато жінок не надають цьому особливого значення. Відбувається це через те, що дуже маленькі частинки хни проникають під лусочки волосся, тим самим обтяжуючи його. Це і призводить до їх ламкості.
У жінок, які фарбують волосся хною, кінчики волосся завжди темніші. Відбувається це тому, що на кінчиках найбільше накопичується фарбувальний пігмент. Його дуже складно вивести.
Після хни важко пофарбувати волосся в який-небудь інший колір фарбою для волосся. Все тому, що результат може бути непередбачуваним.
Змити хну з волосся не так просто, як це здається на перший погляд.
Способи змити хну з волосся

Хна виводиться важко. Тому багато перукарів пропонують поверх хни пофарбувати волосся басмою. Замість рудого кольору вийде темно-коричневий.
Змивка в салоні обійдеться жінці не так вже й дешево, але зате від небажаного кольору вдасться позбутися.
Можна придбати професійні засоби для змивки хни і застосувати їх вдома. Обійдеться це набагато дешевше, ніж в салоні.
Якщо з моменту фарбування пройшло 1-2 дні, то хну ще можна змити за допомогою масок для волосся.
Маски для волосся

Звичайну сметану треба підігріти і нанести на волосся, розподіляючи по всій довжині. Вона допоможе нейтралізувати фарбувальний пігмент. Якщо немає сметани, то підійде кефір. Правда, він не так добре тримається на волоссі, як сметана.
Настоянка з червоного перцю також допомагає змити хну. Настоюється кілька стручків червоного пекучого перцю на горілці, а потім настій втирається в шкіру голови і наноситься на волосся. Ефект хороший, але так можна вивести свіжу хну, коли вона ще не встигла вбратися.
Допомагає цибульна маска, де з цибулі отримують сік, а потім його втирають у волосся. Однак в цій масці є значний мінус — дуже стійкий запах.
Якщо ж минув тиждень з моменту фарбування, то позбутися від хни можна тільки за допомогою професійних засобів.

Джерело: UkrMedia

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net