Men's & Women's

Дослідження: чоловіки набирають зайву вагу, коли вперше стають батьками

В чому ж причина?

Мами знають, як важко буває позбутися від зайвих кілограмів після пологів. Однак, як з’ясували американські вчені, з проблемою набору ваги стикаються і новоспечені батьки. Результати дослідження опубліковані в American Journal of men’s Health, інформує Ukr.Media.

Дослідники з Північно-Західного університету протягом 20 років вели спостереження за 10 254 чоловіками аж до моменту, коли їм виповниться 32.

Виявилося, що за кілька років після народження першої дитини батьки набирають в середньому близько двох кілограмів, причому це стосується не тільки тих пап, хто безпосередньо виховує малюка, але і тих, хто живе окремо від дитини (правда, в трохи меншій мірі). При цьому чоловіки, які не мають дітей, за той же період часу, навпаки, втрачають у вазі.

З татами, які живуть в сім’ї, все більш або менш ясно: після появи дітей, їх спосіб життя змінюється. У них більше не вистачає часу слідкувати за собою і займатися спортом; пріоритетом стає не власне здоров’я, а сім’я.

Крім того, раціон харчування батьків стає більш калорійним, бо батьки починають частіше купувати печиво і морозиво. І не забувайте про улюблену звичку всіх пап доїдати те, що не з’їли діти.

Що ж стосується чоловіків, які не живуть разом зі своїми дітьми, то причина, по якій батьківство змушує їх товстіти, поки вченим не ясна.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net