Men's & Women's

Дослідження показало що жінки на керівних посадах розлучаються вдвічі частіше за чоловіків

Частіше це відбуваються, де дружина значно молодша за чоловіка.

Підвищення жінки по роботі збільшує ймовірність її розлучення з чоловіком навіть в країнах з гендерною рівністю. Про це говорить дослідження Стокгольмського університету, інформує Ukr.Media.

Через три роки після підвищення до генерального директора жінки розлучаються у 2 рази частіше, ніж чоловіки на аналогічних посадах, йдеться в дослідженні. За словами професора Стокгольмського університету Джоанна Рикне, багато пар відчувають «стрес і тертя», коли міняються економічними та соціальними ролями.

На думку вчених, ситуація пов’язана з тим, що сім’я і шлюб повільніше інших соціальних інститутів переймають ідеї гендерної рівності, «як і раніше вважається незвичайним, коли чоловік менше заробляє».

Дослідження показало, що розлучення частіше відбуваються в парах, де дружина значно молодша за чоловіка і раніше брала велику частину відпустки по догляду за дитиною. У ньому також говориться, що жінки після розлучення з меншою ймовірністю, ніж чоловіки, вступають у новий шлюб або мають серйозні стосунки.

Результати дослідження були отримані на основі аналізу біографій гетеросексуальних чоловіків і жінок, що працюють в приватних компаніях зі 100 і більше працівників.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net