Економіка

Кілька авіакомпаній вже озвучили дати рейсів в Україну

При цьому влада досі не визначила дату, коли дозволить виконувати регулярні міжнародні рейси і в які країни.

У червні-липні цього року низка авіакомпаній відновить польоти в Україну, про це вже оголосили Czech Airlines, Lufthansa, Swiss і Wizz Air, пише avianews.com.

«Авіакомпанії поступово повідомляють про свої плани щодо відновлення рейсів в Україну… Наявність рейсу в списку не означає, що він буде виконаний. Це пов’язано з тим, що авіакомпанії декларують своє бажання літати за конкретними маршрутами, проте держави можуть зберігати обмеження на польоти. Україна досі не визначила дату, коли дозволить виконувати регулярні міжнародні рейси і в які країни», — йдеться в повідомленні.

Авіакомпанія Czech Airlines оголосила про старт регулярних щоденних рейсів Прага — Київ з 3 червня і про старт регулярних рейсів Прага — Одеса з 4 червня по понеділках, середах, четвергах і суботах.

Також, з 1 червня авіакомпанія Lufthansa планує відновити регулярні рейси Франкфурт — Київ до трьох разів на тиждень. Продаж квитків відкрито на рейси в червні по понеділках, середах і п’ятницях.

З 21 червня авіакомпанія Swiss планує здійснювати рейси Цюріх — Київ з частотою раз на тиждень — по неділях.

У липні авіакомпанія Wizz Air планує відкрити бази у Львові та почати літати за сімома новими маршрутами зі Львова та Харкова.

Нові маршрути Wizz Air зі Львова: Біллунн — з 1 липня, по середах і неділях; Лісабон — з 1 липня, по середах і неділях; Таллінн — з 2 липня, по вівторках, четвергах і суботах; Гамбург — з 3 липня — по понеділках і п’ятницях; Щецин — з 3 липня, по понеділках і п’ятницях.

Нові маршрути Wizz Air з Харкова: Таллінн — з 2 липня, по вівторках, четвергах і суботах; Берлін — з 3 липня, по понеділках і п’ятницях.

«Інші авіакомпанії можуть продавати квитки на рейси в Україну з 23 травня. Це пов’язано з тим, що офіційно уряд країни продовжив карантин до 22 травня. Проте обмеження можуть бути знову розширені. Вище в списку вказані авіакомпанії, які підтвердили перезапуск рейсів за новим розкладом. Інші авіаперевізники просто не закривали продаж квитків на більш пізні дати після введення обмежень», — йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, МАУ закрила продаж на закордонні рейси до 1 липня.

Також ми писали, що аеропорти України скоротили пасажиропотік на 35%.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net