Соціум

Ліки в Україні дозволили відправляти поштою

Відповідне рішення уряду направлено на поліпшення доступності препаратів і на запобігання скупченню в аптеках.

Операторам поштового зв’язку дозволили доставляти лікарські засоби. Відповідне рішення на засіданні прийняв Кабінет міністрів України. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури у Facebook із посиланням на главу відомства Владислава Криклія.

Відзначається, що рішення уряду направлено на поліпшення доступності та зручності отримання лікарських засобів і одночасно на зменшення скупчення людей в аптеках. Крім того, доставка ліків поштою дозволить забезпечити населення, особливо літніх людей, лікарськими засобами та супутніми товарами шляхом дистанційного продажу.

Однак дозвіл на доставку ліків не поширюється на наркотичні засоби, психотропні речовини, сильнодіючі й отруйні ліки, зберігання яких в Україні заборонено.

Про це ж нагадав у своєму зверненні в понеділок і президент Володимир Зеленський. Він повідомив про прийняття на засіданні уряду кількох важливих рішень, в тому числі змін у законодавстві, які дозволять Укрпошті доставляти ліки.

Напередодні було оприлюднено список ліків, які будуть ввозити без ПДВ в Україну. Йдеться про препарати, призначені для боротьби з коронавірусом Covid-19.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net