Соціум

Школи відправлять на канікули із 15 жовтня

Міністерство освіти і науки в понеділок, 12 жовтня, буде рекомендувати всім установам загальної середньої освіти почати осінні канікули 15 жовтня, рекомендації надішлють усім школам незалежно від карантинної зони, заявив виконуючий обов’язки міністра освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

«Завтра буде підготовлено і направлено рекомендаційний лист усім установам загальної середньої освіти щодо встановлення канікул із 15 до 30 жовтня включно», — написав він.

Разом із тим закладам профосвіти, професійної довищої і вищої освіти будуть рекомендувати із 15 жовтня до 15 листопада перейти на дистанційну форму навчання з обов’язковим виїздом студентів із гуртожитків.

Дитячі садки при цьому продовжать працювати у звичайному режимі.

Нагадаємо, що в Києві, Одесі та Маріуполі готуються до розгортання додаткових великих госпіталів для пацієнтів із COVID-19 на випадок перевантаження лікарень першої та другої хвилі.

За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на сьогодні у чотирьох областях України хворими на коронавірус пацієнтами заповнено більше 70% лікарняних ліжок.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net