Світ

СOVID-19: Туреччина заборонила авіарейси в Україну і ще 45 країн

Влада Туреччини в рамках боротьби з коронавірусом СOVID-19 припинила авіасполучення ще з 46 країнами, серед яких і Україна. Про це повідомляє в суботу, 21 березня, Анадолу з посиланням на міністерство транспорту і інфраструктури Туреччини.

Зазначається, що рішення набуло чинності сьогодні з 17:00 за місцевим часом.

Список країн наступний: Німеччина, Ангола, Австрія, Азербайджан, Бангладеш, Бельгія, ОАЕ, Великобританія, Алжир, Джібуті, Чад, Чехія, Китай, Данія, Домініка, Екватор, Екваторіальна Гвінея, Марокко, Кот-д’Івуар, Франція, Філіппіни, Фінляндія, Франція, Гватемала, Південна Корея, Грузія, Індія, Нідерланди, Ірак, Іран, Ірландія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Італія, Камерун, Канада, Чорногорія, Казахстан, Кенія, ТРПК, Колумбія, Косово, Кувейт, Північна Македонія, Латвія, Ліван, Угорщина, Єгипет, Монголія, Молдова, Мавританія, Непал, Нігер, Норвегія, Узбекистан, Па Сама, Перу, Польща, Португалія, Словенія, Шрі-Ланка, Судан, Саудівська Аравія, Тайвань, Туніс, Україна, Оман і Йорданія.

Зазначено, що кількість країн, з якими Туреччина припинила авіасполучення, досягне 68. Раніше авіасполучення з Туреччиною припинили Росія, Катар і Лівія.

Таким чином, в цілому Туреччина не матиме авіасполучення з 71 країною.

Нагадаємо, в Стамбулі померли 15 вихідців з Туркменістану після вживання підробленого алкоголю в надії убезпечитися від коронавірусу. Ще 60 осіб потрапили в реанімацію.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net