Здоров’я

Три головні помилки, які стають перешкодою в боротьбі з жиром в області живота

Бажання схуднути та позбутися від зайвого жиру на животі штовхає тисячі людей на дотримання дієт і на виснажливі заняття спортом.

Однак важливо знати, як саме організм бореться з жировими запасами — це допоможе не тільки швидко досягти результату і прибрати жир з живота з мінімальними зусиллями, але і дозволить підтримувати стабільну вагу в майбутньому, інформує Ukr.Media.

Фітнес-тренери назвали 3 головні помилки при боротьбі з жиром на животі.

Баланс калорій

Багато людей вважають, що прийняття вуглеводів ввечері може стати причиною надмірної ваги. Насправді, час харчування не має принципового значення, оскільки реальним параметром є баланс калорій.

При схудненні потрібно стежити, щоб він був негативним. Не отримуючи достатню кількість енергії з їжі, організм стане переробляти жирові тканини.

Відмова від жирів

Другий частою помилкою, за словами експерта, стає повна відмова від вживання жирів. Приймання деяких сполук цього класу має важливе значення для роботи організму.

Корисні жири можна отримати з горіхів і риби. Вони стабілізують обмін речовин, що також допомагає схудненню.

Посилене тренування м’язів живота

І третє — тренування м’язів живота. Такі дії не приведуть вас до появи «кубиків преса». Варто зазначити, що спочатку потрібно зробити м’язову масу помітною, а для цього треба зменшити відсоток жиру в тілі. А знизити його можна тільки при дотриманні здорової дієти.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net