Прогрес

Twitter заблокував акаунти зі зміною пароля за останній місяць

Компанія Twitter заблокувала всі акаунти, які намагалися поміняти пароль за останні 30 днів. Відновити доступ до них компанія обіцяє коли переконається, що «зможе зробити це безпечно». Про це повідомляє Twitter в блозі підтримки.

Таким чином там відреагували на злом сторінок користувачів-знаменитостей.

«У нас немає даних про те, що хакери отримали доступ до паролів. В даний час ми вважаємо, що в зміні пароля немає необхідності», — йдеться в повідомленні техпідтримки Twitter.

При цьому в компанії зазначили, що «з міркувань безпеки вирішили заблокувати акаунти, пароль в яких міняли останній місяць».

«Якщо ваш аккаунт заблокований, це не означає, що ви перебуваєте під підозрою. Поки ми вважаємо, що лише деякі з цих сторінок мають відношення до того, що трапилося. Ми ведемо розслідування і повідомимо про його результати», — йдеться в повідомленні компанії.

Нагадаємо, в Twitter зламали акаунти відомих людей. Серед них були Ілон Маск, Білл Гейтс, Джефф Безос, Барак Обама, Джо Байден. На їх сторінках зловмисники розмістили повідомлення, в яких пропонувалося перевести біткоїни. Користувачам обіцяли повернення 200% переказаної суми. У підсумку на електронні гаманці хакерів прийшло близько 300 переводів на суму понад 110 тисяч доларів.