ГоловнеПрогрес

У ВООЗ пояснили ситуацію з «британським» COVID-19

У ході мутацій коронавірус пристосовується до організму людини, модифікація вірусу збільшується зі зростанням випадків його передачі. Про це в ефірі BFM TV заявила директор департаменту пандемій та епідемій Всесвітньої організації охорони здоров’я Сільві Бріан, коментуючи ситуацію з «британським» штамом вірусу.

«Тому щоразу під час виявлення мутацій слід визначати, які саме нові характеристики він набуває, відбуваються великі зміни, або ж це просто звичайна еволюція», — пояснила вона.

Бріан зазначила, що поки даних про вплив нової мутації SARS-CoV-2 на летальність немає.

Також в організації сумніваються, що новий штам вплине на ефективність вакцин.

Бріан також підтвердила правильність локдауну, який зараз вводить Великобританія. У ВООЗ сподіваються, що обмеження дозволять сповільнити поширення нової мутації до початку масової вакцинації.

Раніше міністр охорони здоров’я Великобританії Метт Хенкок заявив, що ситуація з новим штамом коронавірусу «вийшла з-під контролю», повідомляє Sky News.

«Новий штам COVID-19 вийшов з-під контролю, і люди повинні вести себе так, як ніби у них вже є вірус, особливо в районах Англії з найвищим рівнем обмежень», — сказав він.

Хенкок додав, що новий штам поширюється дуже швидко, тому уряду довелося діяти рішуче.

Нагадаємо, через мутацію коронавірусу в Британії влада країни ввела жорсткий локдаун, ряд країн призупинили авіасполучення з Британією.