Соціум

В Англії шанувальники відкрили номер-гуртожиток Ґрифіндора з Гаррі Поттера

В Англії шанувальники Гаррі Поттера можуть зупинитися в кімнаті-копії гуртожитку Ґрифіндора. Про це повідомляє Lonely Planet.

В англійському селі на фермі North Shire з’явився простір, повністю стилізований під кімнату, в якій Гаррі Поттер і його друг Рон Візлі жили в гуртожитку.

Приміщення під назвою The Dorm має шість односпальних ліжок з оксамитовими шторами і камін, як у фільмах. Також у ванній розташований вітраж із зображенням русалки. Такий же з’являвся у фільмі Гаррі Поттер і Кубок вогню.

Такий номер коштуватиме 50 фунтів стерлінгів за ніч з гостя. Організатори зазначили, що на фермі вжито всіх необхідних заходів для дотримання санітарно-епідеміологічних правил при COVID-19.

Ферма North Shire спеціалізується на створенні копій жител з культових фільмів. Там також можна зупинитися в «хатині Хагріда», і «будинку Більбо Беггінса» з Володаря перстнів.

Раніше повідомлялося, що зірка Гаррі Поттера змінився до невпізнання заради ролі в новому фільмі. Також відомо про те, що пам’ятник Гаррі Поттеру встановили в Лондоні.