Соціум

В США на зміну класичним шкільним автобусам прийдуть електробуси

Першу партію шкільних автобусів з нульовим викидом шкідливих отримають школи штату Вірджинія.

Навчальні заклади штату Вірджинія отримають перші шкільні автобуси на електротязі від Thomas Construct Bours — дочірньої компанії північноамериканського підрозділу Daimler Trucks, інформує Ukr.Media.

Перша партія з 50 машин є найбільшою поставкою електричних шкільних автобусів в США. Ініціатором стала місцева енергетична компанія Dominion Energy, яка планує найближчим часом перевести з дизеля на електротягу 1050 шкільних автобусів.

Електричні батареї Jouley розроблені в кооперації з каліфорнійською компанією Proterra, яка відома своїми далекобійними електробусами. Їх акумулятори мають ємність 220 кВт і забезпечують пробіг до 214 км.

В даний час Thomas Building Bus — єдиний виробник шкільних автобусів, який пропонує систему швидкої зарядки DC в якості стандартного обладнання.

Батареї Jouley можуть заряджатися приблизно за 3 години з допомогою спеціальної системи швидкої зарядки Proterra 60 кВт і дозволяють подавати електрику в мережу за допомогою технології «транспортний засіб — мережа» (V2G).

Шкільні електробуси Saf-T-Liner eC2 мають довжину 12,19 м, колісна база 7,09 м. Споряджена маса складає 9525 кг.

Під капотом встановлений електромотор потужністю 235 кВт і максимальним обертовим моментом 2950 Нм. Цікаво, що машину презентували на міжнародному салоні комерційних автомобілів IAA 2018 в Ганновері — тут вона експонувалася ще як передсерійна.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net