Економіка

Великобританія назвала терміни переходу на чисту енергію

Лондон планує виділити 160 млн фунтів (близько $206 млн) на переоснащення інфраструктури портів і прибережних регіонів, де існує потенціал для розвитку морської вітрової енергетики. Про це повідомляє Engineer.

Очікується, що до 2030 субсидії уряду приведуть до появи близько 2000 робочих місць для будівельних професій і підтримають безпосередньо або побічно до 60 000 робочих місць в портах, на фабриках і у постачальників.

Далі плани уряду включають збільшення обсягу вироблення відновлюваної енергії до наступного аукціону, який почнеться в кінці 2021. Також влада має намір створити нові робочі місця в сфері виробництва компонентів для морської вітроенергетики.

«Наші моря мають величезний потенціал щодо забезпечення наших будинків і населених пунктів дешевою зеленою енергією, і ми вже лідируємо у використанні її переваг, — заявив Джонсон. — Тепер, коли ми стали «будувати краще», ми повинні будувати зеленіше. Тому ми ставимо перед країною амбітні плани і інвестуємо у вітрову енергію для прискорення прогресу до нульової емісії в 2050 році».

Також у Великобританії планують звернути більшу увагу і на інші види енергії: геотермальну, сонячну, гідроенергію, біомасу, виробництво водню, а також покращувати стандарти будівництва будівель.

Нагадаємо, в Німеччині за підсумками перших шести місяців 2020 року «зелена енергетика» вперше забезпечила більш як половину використаної електроенергії в країні — 50,2%.