Світ

Влада Туреччини заборонила веселощі на Новий рік

Влада Туреччини заборонила готелям проводити розважальні заходи в Новий рік. Про це йдеться в опублікованому на офіційному сайті МВС Туреччини повідомленні про порядок проведення Нового року для туристів в готелях.

У відомстві зазначили, що не так давно деякі готелі й об’єкти розміщення рекламували і виставляли на продаж новорічні пакети з вечерею та музичними розважальними програмами всупереч раніше вжитим заходам в рамках боротьби з коронавірусом COVID-19, які мали на увазі заборону на проведення подібних заходів.

У зв’язку з цим в МВС вирішили уточнити, що буде заборонено в готелях в новорічну ніч.

Так, згідно з повідомленням правоохоронців, забороняється проведення балів, розважальних програм з ведучими і музикантами, вечірки, шоу та гала-вечері, велике скупчення людей.

Також заборонено рекламувати подібні заходи і продавати тури з новорічними заходами.

«Після 22.00 в готелях не може бути ніякого музичного супроводу, також у ресторанах, житлових приміщеннях та інших залах», — йдеться в повідомленні відомства.

Раніше повідомлялося, що в 2020 році українці продовжили подорожувати до Туреччини, не дивлячись на пандемію коронавірусу.

Також повідомлялося, що в МОЗ закликали утриматися від подорожей на зимові свята. МОЗ рекомендував перевіряти епідеміологічну ситуацію щодо коронавірусу в країнах перед подорожжю.