Соціум

Жінка самостійно пройшла 4,5 тисячі км пішки від Мексики до Канади

У кожного з нас було бажання кинути все і почати життя з чистого аркуша. Героїня сьогоднішньої розповіді так і вчинила. Жінка кинула роботу і пройшла майже 4,5 тисячі км пішки.

Мері Менсфілд з Хедфілда, (Англія) в 40 років покинула свою роботу і відправилася в пішу подорож. Жінка страждала сильною мігренню з 25 років. Вона була змушена постійно приймати знеболювальні препарати, що погано позначалося на її здоров’ї, інформує Ukr.Media.

Вона вирішила щось змінити у своєму житті, адже так більше не могло тривати. Мері стала вегетаріанкою і вирішила відправитися в незвичайну подорож по Америці.

«Найкраще було піти від всього цього і насолодитися почуттям ескапізму (втеча від дійсності). Цей похід дозволив опинитися в зовсім іншому світі, де я була в повній самоті та спокою».

Подорож тривала близько 6 місяців. Вона проходила по 40 км в день. За похід довелося перетнути і високі гори, і піщані пустелі, і густі ліси.

Мері зносила 4 пари похідного взуття.

«Це було дивно, і я не можу пояснити, яка це була епічна пригода. Я відчувала себе диким альпіністом. Я ночувала в пустелі в повній самоті», — говорить Мері.
Не обійшлося і без травм. Один раз жінка впала на каміння і зламала 2 ребра. Довелося полежати якийсь час у лікарні.

Було ще кілька моментів. Мері мало не впала зі скелі, але зачепилася льодорубом і таким чином врятувалася.

На шляху було кілька зустрічей з диким звіром: з ведмедем і з вовками. Але все обійшлося.

Спорядження для походу

Все, що у неї було з собою — це один рюкзак з наметом, одна запасна пара одягу, просте кухонне начиння, базове обладнання для виживання і супутникова навігаційна система GPS.

Запас продовольства доводилося поповнювати кожні 10 днів.

Після подорожі жінка повернулася додому до свого коханого. Він не поїхав з нею і залишився вдома. Мері думає написати книгу про свої пригоди.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net