Men's & Women's

Через ці 5 переваг варто регулярно робити масаж обличчя

У масажу обличчя є вагомі переваги.

Через ці 5 переваг варто регулярно робити масаж обличчя. У масажу обличчя є вагомі переваги.

Відео дня:

Ця процедура допомагає людям вирішити ряд проблем зі здоров’ям, виглядати свіжими і гарними.

Позбавляє від набряків

Масаж — справжня знахідка для тих, хто вранці прокидається з набряклим обличчям і мішками під очима. Можна пройти курс ручного масажу у салоні або робити вдома самостійно, використовуючи спеціальне приладдя. І у тому, і в іншому разі процедура здійснюється вздовж лімфодренажних ліній, що дозволяє вивести з організму зайву рідину, інформує Ukr.Media.

Важливий момент: для досягнення бажаного ефекту масаж має бути регулярним. Тому, якщо ви вирішите робити його самостійно, поставтеся до цього з усією відповідальністю і приділяйте процедурі не менше чверті години щодня.

Знімає спазми у щелепі

Якщо уві сні людина сильно стискає зуби, скрегоче ними до болю у щелепі — найімовірніше, у неї бруксизм. Це стан, який обумовлений напругою жувальної мускулатури, що скорочується у результаті стресів і перевтоми.

Масаж обличчя заспокоює центральну нервову систему, сприяє розслабленню м’язів щелепи, запобігаючи пошкодження емалі зубів. Однак самостійно правильно зробити такий масаж складно: необхідні м’язи розташовані досить глибоко, до того ж не кожна людина зможе на них правильно впливати. Тому краще довірити процедуру фахівцеві.

Повертає обличчю здоровий колір

Якщо шкірні покриви обличчя стали блідими, втратили здорове сяйво, на допомогу теж прийде масаж. Річ у тім, що під час масажу до епідермісу активно приливає кров, доставляючи до обличчя необхідні поживні речовини.

Однак є важливий нюанс: масажувати слід не лише обличчя, але й шийно-комірний відділ. У більшості випадків саме затискачі у цій області ускладнюють доставку мікроелементів до обличчя, що призводить до передчасного старішання шкіри.

Усуває глибокі зморшки

Якщо на обличчі є глибокі борозенки, пілінги і шліфування не врятують ситуацію, оскільки причина прихована глибоко у м’язовій тканині. У цьому сенсі шкірні покриви схожі з м’ятим папером, який потрібно ретельно розгладжувати руками, щоб вирівняти. Та й фахівець під час масажу вручну опрацьовує глибокі шари епідермісу, завдяки чому м’язи розслабляються і шкіра розгладжується.

Покращує контур обличчя

З віком через втрату тонусу і часті набряки овал обличчя стає менш чітким, а шкіра провисає. Щоб знову запустити синтез колагену і еластину у шкірі, можна вдатися до апаратного і ручного масажу. Таке поєднання допомагає усунути мімічні зморшки, а також сприяє виведенню зайвої води з обличчя, завдяки чому зникають провисання, брилі і друге підборіддя.