Здоров’я

Дерматологи назвали головні причини появи акне на обличчі

лицоВиключіть ці фактори і побачите результат.

Дерматологи назвали головні причини появи акне на обличчі. Виключіть ці фактори і побачите результат.

Відео дня:

Висипання на різних ділянках шкіри можуть з’явитися через жирну їжу, хвороби або інші фактори. Як з’ясувати причину — розповідають дерматологи, інформує Ukr.Media.

Лоб

Висипання на лобі добре приховує чубчик, але він ж збирає бруд, піт і бризки лаку для волосся, тож краще шкірі не стає. Вирішувати вам! Причиною появи прищів на лобі часто називають надлишок в раціоні червоного м’яса, насичених жирів і алкоголю. Спробуйте уникати їх деякий час, їжте овочі, пийте воду і зелений чай.

Щоки

Одна з найбільш проблемних зон: легко отримати прищі і складно вивести. «Макіяж заради акне» — це вже не жарт: тут часто трапляються висипання через косметичні продукти. Також може бути винна їжа: м’ясо, цукор, молочні продукти.

Під нижньою щелепою

Добре, що тут висипання не так видно. Вони можуть бути пов’язані з проблемами в роботі кишечника, який, наприклад, не справляється з важкою їжею: від готового фастфуду до жирного кремового торта.

Підборіддя

Тут можуть з’явитися прояви гормонального або кістозного акне. Найефективніший засіб — рідина для вмивання з саліциловою кислотою.