Соціум

Експерти розповіли про користь від поїздок стоячи у громадському транспорті

Кому краще їхати сидячи.

Експерти розповіли про користь від поїздок стоячи у громадському транспорті. Кому краще їхати сидячи.

Видео дня:

Вагітним жінкам, дітям і літнім людям в громадському транспорті краще їхати сидячи. Всім іншим краще скористатися можливістю постояти під час поїздки, радять фахівці, інформує Ukr.Media.

Експерти пояснили, що у більшої частини населення Землі спостерігається гіподинамія. Люди сидять на роботі, в транспорті і вдома, що призводить до погіршення здоров’я.

Якщо ви не потрапляєте в групу людей, яким рекомендовано сидіти, то можливості постояти в транспорті потрібно радіти і користуватися нею.

В такому положенні добре опрацьовується вестибулярний апарат і включається мускулатура, яка не задіяна у звичайному житті.

Відсутність рухової активності може призводити до поступової атрофії м’язів, а також до вимивання з організму кальцію і остеопорозу. Крім того, сидячий спосіб життя часто викликає спазми в м’язах, набряки ніг, болі в спині і задишку.

Експерти радять частіше їздити в громадському транспорті стоячи. При цьому корисно міняти положення рук, переминатися з ноги на ногу і повертатися. Такі нескладні рухи допоможуть розім’яти хребет і суглоби і опрацювати м’язи.