ГоловнеСвіт

Гельсінкі відмовляється від м’ясних страв на міських заходах

Влада столиці Фінляндії Гельсінкі змінила правила подачі їжі на заходах, що організовуються містом, виключивши м’ясні страви, повідомляє Yle.

Видео дня:

Адміністрація Гельсінкі хоче на різних зборах, семінарах, воркшопах та громадських слуханнях врахувати екологічні фактори продуктів харчування.

Тепер основою меню будуть сезонні овочі та місцева риба, виловлена ​​з дотриманням етичних принципів. Кава, чай і банани будуть купуватися тільки під маркою «Справедливої ​​торгівлі». М’ясо та м’ясні продукти не будуть зовсім пропонуватись.

Крім того, місто відмовляється від використання одноразового посуду та столових приладів, а також перестає подавати воду та інші напої у пляшках. Гості заходів, на яких пропонуватиметься їжа, повинні заздалегідь заявити про свій прихід. Це робиться для скорочення відходів.

Від цих правил можна буде відступати тільки на зустрічах на найвищому рівні і лише з вагомих причин.

У лютому 2019 року місто Гельсінкі прийняло рішення до 2025 року вдвічі скоротити кількість молочних та м’ясних продуктів, які пропонуються гостям міських заходів.

Нагадаємо, минулого року столиця Фінляндії Гельсінкі очолила світовий рейтинг міст щодо якості життя City Wellbeing Index.