Здоров’я

Лікарі перерахували правила, дотримання яких призводить до довголіття

Певні правила сприяють продовженню життя.

Лікарі перерахували правила, дотримання яких призводить до довголіття. Певні правила сприяють продовженню життя.

Видео дня:

Як показують спостереження фахівців, у більшості випадків для досягнення довголіття зовсім не обов’язково докладати багато зусиль. Дотримання декількох простих і доступних правил допоможе прожити довге життя, зберігши при цьому міцне здоров’я. Про те, як цього досягти, розповіли лікарі, інформує Ukr.Media.

Перш за все, вони вважають, що необхідно виключити гіподинамію і самотність.

«Збереження активності у будь-якому віці — запорука нормальної роботи мозку. Гарним способом не дати собі «зачахнути» є захоплення будь-яким заняттям, на яке на тиждень потрібно витрачати хоча б 60-90 хвилин. Заняття улюбленою справою підвищує самооцінку людини, тим самим продовжуючи життя», — повідомляють фахівці.

Величезну кількість часу у сучасної людини забирають так звані шкідливі звички. Такі викрадачі енергії, як кава, нікотин, алкоголь, ґаджети — сприяють скороченню нашого життя. Особливу увагу лікарі приділяють психоемоційному стану людей, які мріють дожити до ста років. Відомо, що постійні стреси сприяють збільшенню в організмі гормону кортизолу, що провокує запалення в організмі. Позитивного результату можна домогтися лише за наявності вміння «відпускати» гнів і образи, і більше часу приділяти позитивним думкам та емоціям.

Не останнє місце у продовженні життєвого шляху належить харчуванню. Фахівці звертають свою увагу на ряд спецій, які допомагають зберегти здоров’я людини, і попередити розвиток хронічних запалень.

Ще одним з важливих і доступних способів продовження життя лікарі називають правильне виконання фізичних вправ. Річ у тім, що після 30 років майже в усіх людей починається поступове зменшення м’язової маси. Особливо прискореними темпами це відбувається у жінок у період менопаузи. Тому особливе місце у житті кожної людини мають зайняти кардіотренування, а, за можливості й силові вправи.