Соціум

Ось вам техніка після якої ви будете засипати, як тільки торкнетеся подушки

В основі людська фізіологія.

Ось вам техніка після якої ви будете засипати, як тільки торкнетеся подушки і це не чарівні пози або підрахунок овечок. В основі людська фізіологія.

Буває так, що начебто до кінця дня втомлюєшся як собака і, здається, ось-ось заснеш… Але замість цього ти лежиш на ліжку годинами, страждаючи безсонням. Лікар розповів, як вирішити цю проблему, інформує Ukr.Media.

Тікток-блогер і лікар Каран Радж з Англії розкрив техніку, яка допоможе не тільки засипати майже відразу, як лягаєш в ліжко, але і висипатися. Методом 10-3-2-1 він поділився у своєму акаунті. Ні, мова не піде про чарівні пози або підрахунку овечок — в основі лайфхака людська фізіологія.

До моменту відходу до сну лікар пропонує по черзі виключати всі фактори, які можуть перешкодити здоровому сну

Зараз розповім, як краще спати за допомогою лайфхака 10-3-2-1.

За десять годин до сну відмовтеся від кофеїну. Саме стільки часу потрібно вашому організму, щоб очиститися і усунути стимулюючі ефекти речовини.

За три години доктор радить утриматися від їжі. Це допоможе запобігти печії і уникнути переривчастого сну. Також лікар стверджує, що від алкоголю теж слід відмовитися.

За дві години до того, як лягати спати, доктор Радж відкладає всі свої робочі справи — і переконує всіх робити так само. Це допоможе організму якісно розслабитися.

За годину до відправлення в царство Морфея доктор Радж пропонує, мабуть, найскладнішу для сучасної людини міру.

За годину до сну — ніяких гаджетів. І серіалів це теж стосується. Синє світло від екранів пригнічує вироблення мелатоніну, що дуже заважає сну.

Ролик Карана Раджа подивилися сотні тисяч людей. Судячи з коментарів, багато людей вже змирилися з тим, що ніколи не дізнаються, що таке здоровий сон, так сильно вони звикли до кави і серіалів.

«Відмовитися від кофеїну за десять годин? Комусь доведеться стежити за моїми дітьми, адже я функціонувати без кави не вмію»