ГоловнеЗдоров’я

Pfizer і BioNTech почнуть випробування вакцини на дітях

Компанії Pfizer і BioNTech почали тестування своєї вакцини від коронавірусної інфекції на дітях віком до 12 років, щоб до початку 2022 року розширити застосування препарату і на цю вікову групу. Про це пише Reuters.

За даними агентства, у випробуваннях препарату візьмуть участь діти у віці від шести місяців.

За словами представника Pfizer Шарон Кастільо, перші дози вакцини діти отримали вже в середу, 24 березня. Результати тестування компанія сподівається отримати в другій половині 2021 року.

Pfizer і BioNTech планують спочатку протестувати безпеку своєї вакцини з подвійним введенням вакцини в трьох різних дозах — 10, 20 і 30 мкг — в дослідженні фази I/II за участю 144 учасників.

Пізніше вони планують розширити дослідження до 4500 учасників на пізній стадії, в якому вони будуть перевіряти безпеку, переносимість та імунну відповідь, створювану вакциною, ймовірно, шляхом вимірювання рівнів антитіл у молодих людей.

Кастільо сказав, що компанії сподіваються отримати дані випробування в другій половині 2021 року.

Вакцина Pfizer/BioNTech була дозволена регулюючими органами США наприкінці грудня для людей у ​​віці 16 років і старші. За даними Центрів США з контролю і профілактики захворювань, станом на ранок середи в США було введено майже 66 мільйонів доз вакцини.

Напередодні стало відомо, що в Києві почали вакцинувати людей старших 80 років.

Також в ході опитування з’ясувалося, що кількість українців, готових вакцинуватися, збільшилася.