ГоловнеСоціум

Польща дала можливість Україні купити вакцину за її європейською квотою

Польща дала можливість Україні купити вакцину від коронавірусу за її європейською квотою. Квота дозволяє закупити COVID-вакцину за «хорошою ціною», розповів віце-прем’єр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков. Про це пише Укрінформ.

«Кожна країна ЄС мала можливість за відповідними квотами закупити вакцину за непоганою ціною. Польща дала можливість Україні купити певну кількість доз в рамках своєї квоти. Ми вдячні польській стороні за підтримку», — зазначив Рєзніков.

Нагадаємо, днями віце-прем’єр з питань європейської інтеграції Ольга Стефанишина заявила, що кілька країн ЄС погодилися перепродати Україні вакцину від коронавірусу. Однак вона не розповіла, про які саме країни йдеться.

Раніше повідомлялося, що в Польщі відмовилися від вакцинації людей похилого віку COVID-вакциною британо-шведської фармацевтичної компанії AstraZeneca.

Також глава МОЗ заявив, що отримати COVID-вакцину за власні гроші можна буде без черги і незалежно від того, чи входить людина в групу ризику.