ГоловнеПолітика

Президент назвав терміни перепису населення

Україна планує провести перепис населення у співпраці з американським техногігантом Apple. Це відбудеться на початку 2023 року, заявив президент Володимир Зеленський, виступаючи у парламенті із щорічним посланням.

«Пишаюся тим, що Україна стане другою країною у світі (після США, – ред.), яка проведе перепис населення у співпраці з Apple у лютому 2023 року», — сказав він.

Глава держави також додав, що метою цифровізації країни є можливість для громадян отримувати всі державні послуги онлайн без черг та корупції.

Нагадаємо, що 30 листопада Міністерство цифрової трансформації та Apple підписали Меморандум про співпрацю. Документом передбачено, що Apple взаємодіятиме з Мінцифри у рамках Всеукраїнського перепису населення у 2023 році. Компанія надасть підтримку відомству у розробці та визначенні пріоритетних проектів, пов’язаних із переходом України в режим paperless, та у покращенні досвіду взаємодії громадян з органами державної влади. Також Apple співпрацюватиме з Мінцифри для підвищення цифрової грамотності українців.

Додамо, що під час свого виступу у Раді Зеленський заявив, що вносить на розгляд законопроект про подвійне громадянство.