ГоловнеПолітика

Прикордонники біля Сум провели навчальні стрільби

У Сумській області підрозділ прикордонної комендатури швидкого реагування на полігоні провів навчальні стрільби зі стрілецької зброї. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

«Підрозділи Сумського прикордонного загону продовжують вдосконалювати свою бойову майстерність і нарощувати військову складову для забезпечення надійного захисту кордону. Найбільша увага приділяється практичній складовій», — йдеться в повідомленні.

Головною метою комплексного практичного заняття було виконання програми професійної підготовки, підвищення вогневої підготовки та вдосконалення навичок щодо володіння стрілецькою зброєю.

У ході проведення заняття особливу увагу було приділено військовослужбовцям, які нещодавно поповнили лави охоронців кордону.

участю офіцерів відділу професійної підготовки прикордонники ознайомилися з заходами безпеки при поводженні зі зброєю та боєприпасами і основними правилами стрільби зі стрілецької зброї.

Раніше повідомлялося, що на державному полігоні Ягорлик у Херсонській області тривають підсумкові тактичні навчання підрозділів зенітних ракетних військ.