Соціум

Ранкові звички які наближають смерть — багато людей навіть не здогадуються про їх небезпеку

Ці ранкові звички можуть вплинути на розвиток раку та інших страшних захворювань.

Видео дня:

Ранкові звички які наближають смерть — багато людей навіть не здогадуються про їх небезпеку. Ці ранкові звички можуть вплинути на розвиток раку та інших страшних захворювань.

Вчені назвали чотири ранкові звички, які можуть спровокувати смертельні недуги і важкі хвороби. Ці ритуали стали настільки звичними для багатьох людей. Хтось робить їх навіть, не маючи на увазі про їх небезпеку. Експерти розповіли, що не варто робити після пробудження, щоб уникнути ранньої смерті, інформує Ukr.Media.

Відмова від сніданку

Багато жителів мегаполісів нехтують ранковим прийманням їжі. Зайві хвилини сну перед виходом на роботу замінюють людям сніданок. Лікарі настійно рекомендують не відмовлятися від їжі в перші години після пробудження.

За результатами дослідження, учасниками, якого стали понад 6500 осіб, відмова від сніданку підвищує ризик смерті від серцево-судинних захворювань на 87%. Результати іншого дослідження дивують не менше. Відсутність сніданку негативно позначається на вазі людини. Люди, які в ранкові години повноцінно харчувалися, спалювали майже вдвічі більше калорій протягом дня. Більш того в учасників експерименту рівень цукру в крові був значно нижчим.

Кава до їжі

Вживання напою, що бадьорить перед прийманням їжі може серйозно нашкодити організму людини. Британські вчені з’ясували, що чорна кава, випита на голодний шлунок може вплинути на рівень глюкози в крові. До сніданку краще випивати склянку теплої води, а ось гарячий напій вжити вже після приймання їжі.

Стакан соку на сніданок

Вчені стверджують, що стакан, як і будь-яких інших солодких напоїв, випитого соку на сніданок підвищує ризик діабету на 16%. Краще вживати свіжі фрукти з великим вмістом клітковини. При цьому варто враховувати, що для тривалого насичення необхідно харчуватися продуктами з високим вмістом білків і правильних жирів. Сніданок не може складатися з двох яблук і банана.

Вживання бекону

Згідно з дослідженням, опублікованим в Міжнародному журналі епідеміології, один шматочок бекону в день може збільшити ймовірність колоректального раку на 20%. Всього 25 грамів цього продукту можуть привести до появи пухлини в товстому кишечнику.