Здоров’я

Серед великої кількості корисних властивостей листя каррі є сприяння схудненню

Якщо ви стежите за показниками рівня цукру у крові, то обов’язково включіть у свій раціон листя каррі. Крім приємного аромату і смаку, воно ще й дозволяє краще справлятися з діабетом, інформує Ukr.Media.

Видео дня:

Листя каррі широко використовується у якості інгредієнтів для приготування їжі у багатьох країнах. Це листя не лише має унікальний аромат і смак, але ще й приносить величезну користь для здоров’я. У ньому містяться вітаміни А, В, C і B12. Листя є відмінним джерелом заліза і кальцію, має антиоксидантні властивості і здатне захищати проти раку.

Серед великої кількості корисних властивостей листя каррі є сприяння схудненню, посилення контролю над діабетом, поліпшення зору і зняття стресу. Листя каррі застосовується для боротьби з дефіцитом кальцію і рядом інших захворювань.

Доведено, що регулярне вживання листя каррі знижує рівень цукру у крові. А це вкрай важливо за наявності діабету, через який страждають мільйони людей. Листя багате на антиоксиданти, що запобігають перетворенню крохмалю на глюкозу. Тим самим здійснюється контроль над діабетом.