Соціум

Стали відомі корисні властивості переспілого банана для здоров’я людини

8 причин їсти переспілі банани.

Корисні властивості переспілого банана для здоров’я людини. 8 причин їсти переспілі банани.

Видео дня:

Ми звикли вважати, що поява чорних крапок на шкірці банана свідчить про те, що він переспілий — отже, не володіє користю для організму. Але це зовсім не так! Ось як мінімум 8 причин з’їсти його:

Він протистоїть раку

Вчені з’ясували, що в зрілих бананах є ФНП, фактор некрозу пухлини, який руйнує ракові клітини, інформує Ukr.Media.

Він полегшує печію

Банани — натуральні антациди, які протистоять підвищеній кислотності і допомагають травленню. Вони легко засвоюються і не дають відчуття тяжкості в шлунку. Також вони пом’якшують шлунок при печії.

Він регулює кров’яний тиск

Щоб підтримувати в нормі тиск, в крові повинен бути постійний рівень калію. А саме в цьому вам допоможуть зрілі банани, відмінне джерело цього мікроелементу. При цьому в них мало соди, яка може викликати стрибання тиску.

Він бореться з депресією

У стиглих бананах багато амінокислоти триптофану. Організм використовує її для виробництва серотоніну, який безпосередньо впливає на наш настрій (а також на нічний відпочинок). Тому банан — найкращий перекус перед сном.

Він допомагає при запорах

Завдяки високому вмісту клітковини банани сприяють налагодженню роботи кишечника.

Це миттєве джерело енергії

У бананах багато калорій, які дають миттєвий заряд енергії. Ось чому їх так рекомендують спортсменам і звичайним людям перед тренуванням. Також калій протистоїть судомам, а мінеральні сполуки і поживні речовини, які містяться в бананах, підтримують витривалість.

Він бореться з анемією

Банани багаті залізом. А це один з головних елементів червоних кров’яних тілець, які відповідальні за транспорт кисню в організмі. Завдяки залізу банани допомагають справлятися з втомою, підтримуючи сили організму.

Він зменшує менструальні болі

Крім усього іншого, калій, якого так багато в стиглих бананах, допомагає впоратися з м’язовими судомами, які викликають біль під час місячних. Також в них багато вітаміну Б6, який зменшує набряклість і регулює обмін рідин в цей період.