ГоловнеСоціум

Туреччина скасувала ПЛР-тести для туристів з України

З 15 травня пасажирам, які летять з України в Туреччину, не треба пред’являти результати ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19. Таке рішення ухвалив уряд Туреччини, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

«Декларація про наміри, яка на початку травня була підписана між Україною і Туреччиною, дає перші результати. Світ вже не буде таким, як раніше. Проте, якщо ми можемо, слідуючи безпеці норм, хоча б частково повертатися до звичних реалій — цим варто користуватися», — прокоментував міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Згідно з турецьким повідомленням для авіаперсоналу (NOTAM) за рейсами в Туреччину, рішення набуде чинності 15 травня 2021 року о 00:00 за часом Києва.

Скасування ПЛР-тестування також стосується пасажирів з Китаю, В’єтнаму, Австралії, Нової Зеландії, Сінгапуру, Таїланду, Південної Кореї, Японії, Великої Британії, Латвії, Люксембургу й Естонії.

Раніше стало відомо, що готелі в Туреччині не відмовляються від системи «все включено» (all inclusive), незважаючи на коронавірусні обмеження. При цьому зараз в країні діє локдаун, строгі обмеження ввели щонайменше до 17 травня.

Також повідомлялося, що в Туреччині мінімум COVID-випадків майже за два місяці. Ще кілька тижнів тому в країні щодня коронавірусом інфікувалися 60 тисяч осіб. Зараз показник впав нижче 20 тисяч.