ГоловнеСоціум

У Британії зареєстрували вакцину Moderna

Великобританія схвалила застосування американської вакцини Moderna на території Сполученого Королівства. Препарат став вже третьою вакциною, яка була затверджена британськими регуляторами, пише BBC.

«Це ще одна чудова новина і ще одна зброя в арсеналі, який ми можемо використовувати проти цього жахливого захворювання», — заявив глава мінохоронздоров’я Метт Хенкок.

Препарат названий безпечним. Його «ретельно і детально оцінили» експерти. До Moderna британські регулятори затвердили вакцини Pfizer/BioNTech і AstraZeneca. Очікується, що схвалення отримає і препарат компанії Johnson & Johnson.

Перші партії вакцин Moderna потраплять до Великобританії не раніше квітня, оскільки влада країни замовила 17 мільйонів доз пізніше від інших країн.

Всього британська влада уклала контракти на придбання понад 350 мільйон доз вакцин різних виробників.

Вакцинація в країні розпочалася 8 грудня. До теперішнього часу близько 1,5 мільйона британців вже отримали хоча б одну дозу вакцини проти коронавірусу.

Нагадаємо, в Лондоні оголосили НС через COVID-19. На сьогодні на коронавірус хворіє кожен 30-й житель столиці Великобританії. У лікарнях вже не вистачає місць. Людей просять залишатися вдома.

Також Korrespondent.net писав, що британський штам COVID-19 виявили в 41 країні.