ГоловнеПолітика

Україна відкрила всі КПВВ на Донбасі

Всі контрольні пункти в’їзду-виїзду на Донбасі повністю відкриті з боку підконтрольної Україні території. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС в неділю, 8 серпня.

КПВВ працюють щодня з 08:00 до 16:00, проте рух громадян у більшості пунктів пропуску заблоковано з боку тимчасово непідконтрольної території України.

«Навпаки КПВВ Новотроїцьке окупанти знімають блокування руху тільки для окремих громадян, двічі в тиждень — в понеділок і п’ятницю. У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 645 осіб і 91 транспортний засіб на тимчасово окуповану частину Донбасу, одночасно 601 особа і 97 транспортних засобів проїхали на підконтрольну українській владі територію», — сказано в повідомленні.

З семи діючих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється тільки в Станиці Луганській.

«В цілому за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України проведено 11 903 особи, а на контрольовану територію — 12 548 осіб», — додали в штабі ООС.

Нагадаємо, що раніше президент Володимир Зеленський назвав перший крок до миру на Донбасі. Глава держави завжди виступав за припинення вогню на сході України. Цей режим «тиші», на думку Зеленського, діяв сім місяців, однак не без провокацій з боку супротивника.

Також Зеленський звернувся до жителів Донбасу. Володимир Зеленський наголосив, що стіна завалиться, а тим, хто вважає себе росіянами, потрібно їхати шукати місце в РФ.