ГоловнеСоціум

Українські борці греко-римського стилю провалилися на олімпійському відборі

Українські борці греко-римського стилю невдало виступили на європейському кваліфікаційному турнірі в Будапешті.

Оскільки Жан Беленюк і Ленур Теміров вже здобули ліцензії в Токіо на чемпіонаті світу 2019 року, то в Угорщину відправилися боротися за ліцензії четверо українців.

На жаль, але Артур Політаєв (67 кг), Ярослав Фільчаков (77 кг), Олександр Шишман (97 кг) і Микола Кучмій (130 кг) програли задовго до вирішальних стадій. Перші двоє пройшли кваліфікацію і вилетіли в 1/8 фіналу, а Шишман і Кучмій відразу стартували з 1/8 фіналу, поступившись в перших же своїх сутичках.

В українців ще буде шанс виграти ліцензії на світовому кваліфікаційному турнірі в травні.

Таким чином, в Будапешті ліцензії зуміли добрати тільки дівчата, які вибороли дві перепустки на Ігри в Токіо.