ГоловнеЕкономіка

Укроборонпром повернувся в рейтинг великих виробників зброї

Укроборонпром повернувся в ТОП-100 світових виробників зброї і зайняв 97 місце. Про це повідомляє прес-служба державного концерну.

«У ТОП-100 оборонно-промислових підприємств за підсумками минулого року потрапили ті, які продали озброєння і військової техніки на суму від 600 млн дол і вище», — йдеться в повідомленні.

Видео дня:

Зазначається, що Укроборонпром закінчив 2020 рік з сукупним доходом від продажу ОВТ в 650 млн доларів.

Експерти прогнозують, що в ТОП-2021 увійдуть оборонно-промислові компанії з сукупним доходом від продажу ОВТ близько $ 1 млрд.

Концерн не був у ньому представлений з 2017 року.

Примітно, що в цьому році в рейтингу вперше з’явилося 19 виробників зброї.

Державний концерн Укроборонпром був створений в 2010 році з метою забезпечення ефективного функціонування та управління суб’єктами господарювання державного сектору економіки, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічній співпраці.

До складу концерну входять майже 140 підприємств ОПК України.

Нагадаємо, в НАТО підтримують реформу Укроборонпрому, яка повинна наблизити всю оборонну промисловість України до принципів, яких в цій сфері дотримуються країни Альянсу.